Apie mus

Mes esame viešoji įstaiga „Edukacijos Ambasadoriai“ ir mūsų veikla yra edukaciniai projektai. Kai kilo idėja  kurti edukacinių projektų banką, ėmėmės iniciatyvos – burti klientų iš bendruomenės, organizacijų bei privataus verslo įmonių ratą edukacijos sklaidai.  Mūsų tikslas yra įgyvendinti ugdymo meną praktiškai,  vadovaujantis savo kredo – profesionalumas, aukštas meninis lygis, atsakingumas.

Jūs ieškote įdomios veiklos, mes turime edukacinių programų, kūrybinių užsiėmimų, aktyvaus pažinimo renginių, kuriuos ruošia edukatoriai, t.y. žingeidūs ir kūrybingi žmonės, kurie patys išmoko savo mėgiamos veiklos, susiejo su ja savo gyvenimą ir dabar nori dalintis.

Mūsų edukacinių projektų banke jau yra:

  • Edukaciniai renginiai – lindihopo, sportinių šokių, romansų, folkloro vakarėliai, proginės ir teminės popietės, teatro ir šokio etiudai.
  • Kūrybinės dirbtuvės – skiautinių gamyba, tapyba ant šilko, dovanų vyniojimas į skareles, interjero lėlių gamyba, taurių puošyba, vaisių pjaustymas ir puošyba, lankstinių menas, puošybos idėjos namams.
  • Mokymai – esperanto kalba, kaligrafija, fotografavimo techninės ir meninės galimybės, makiažo pagrindai ir galimybės.
  • Pažinimo pamokos – akmenų pažinimas, prieskonių ir arbatų pažinimas, spalvų pažinimas, Lietuvos istorijos ir geografijos pažinimas.

Kviečiame jūsų įmonę, šeimą, draugų ratą:

Praturtinti
Rinkodaros renginius, konferencijas ir verslo susitikimus, sveikos gyvensenos ir darnaus vartojimo poreikius, šventes.
Patiriant
Mokymosi žaismingumą, kūrybiškumą ir malonumą.